MP3, HRY NA STIANUTIE, JAVA HRY, RECENZIE a oveľa viac...

Nick: Heslo:
Registrácia

Hry z vietnamu

Battlefield: Vietnam

no coment
Popisy vojáků a techniky


Pozn. - U každého vojáka máte nyní možnost vybrat si ze dvou dalších. Tzn., že například Assault má dva poddruhy, ze kterých si vyberete. Můžete si také vybrat tělo vojáka a jeho obličej. Vybavení se u některých misích mění !


Všechny názvy jsou podle překladu (češtiny), kterou lze stáhnout na internetu. Byla také přílohou CD 2 v Gamestaru - číslo 62.


1. U.S.A. - pěchota


a) Assault - Standardní voják, který se hodí pro jakýkoliv útok. Je vybaven nožem, pistolí M1911, M16-kou, granáty a dalekohledem. Druhou možností je opět nůž (mají ho všichni „demokratičtí“ vojáci, proto dále nebude uváděn stejně jako pistole M1911 a dalekohled), pistoli M1911, granáty a brokovnici Mossberg 500.


Speciální jednotky obdrželi pistoli M-19, samopal Car-15 nebo Car-15/XM148 (připevněný granátomet). Jako jediný voják má u sebe lékarničku. Největší starosti mu dělají tanky a ostřelovači.


b) Engineer - Opravář, jak má být. Má u sebe vše na opravu/demolici vozidel. Jeho společníkem je puška M14, která dost kope, takže musíte mít štěstí, abyste vůbec někoho trefili. Dále miny Claymore, opravářský klíč a svářečku, se kterou poškodíte jakýkoliv druh

techniky. Další verze je protipěchotní mina a minomet.


Speciálové mají trhavinu C4 sdetonátorem.


c) Machinegunner - Vybavením mu je kulomet M60, granátomet M-79 nebo raketomet L.A.W. Je to můj nejoblíbenější člen, protože se ubrání všemu. Hodí se pro podporu a krytí družstva. Nebojte se sním pokropit vrtulník.


d) Sniper - Má pušku M40 nebo M16 soptikou. Namísto granátu má dýmovnici, přes kterou není možné vidět téměř nic. U speciálů je to stejné.


2. U.S.A. - technika


Výběr vojenských prostředků je úctyhodný. Od aut až po vrtulníky, ale pěkně popořadě.


a) čluny :


říční hlídkový člun - Na přídi má upevněný dvouhlavňový kulomet a na zádi kulomet M60. Vhodný pro rychlé přepady a podporu zmoře. Proti tankům a obrněným vozidlům nemá šanci.


Tango -  Po stranách dvě kulometné věze a vzadu dělo. Na přední části je heliport pro vrtulník, ale trefit se na něj je nadlidské umění (a myslím i nadbootovské J).


b) tanky :


Patton - jako každý tank má i tenhle na věži kulomet.


M-110 - samohybné dělo s dalekým dostřelem, ale velice slabým pancéřováním. Má pozice pro dva vojáky, ale nejsou nijak kryti, proto je lepší zbavit se posádky než samotného děla.


c) vozidla :  (nejsou to přímo vozidla, ale ten zbytek, který jsem nikam nezředil.)


M113 - APC nebo-li obrněný transportér a také obojživelný. Místo pro střelce u kulometu a řidiče + osádku vzadu. Vpřepravních prostorech si můžete doplnit munici a ošetřit se.


M.U.T.T.  - jeep s odpalovacím raketovým systémem místo kulometu. Účinný zejména proti jiným jeepům. Místo pro tři lidi. Jeden řídí, druhý střílí rakety a třetí sedí na místě spolujezdce a kryje je vlastními zbraněmi.


d) vrtulníky :  A je to tady. Chlouba celého Battlefieldu a války ve Vietnamu. Je docela obtížné s nimi přistát, ale jak se to naučíte, tak nic jiného používat nebudete. Amíci mají čtyři.


Cobra - bojový vrtulník, který je vybavený raketami, kulometem a řízenými střelami. Pozice pro dva. Jeden pilotuje a stílí rakety, druhý střlí zkulometů a naváděných střel.


Bojový Huey -  Vybaven kulometem a raketami Opět pro dva a stejné funkce jako Cobra.


Ach-47 -nebo-li Chinook. Přepravní vrtulník. Trochu neobratný, ale jinak dobrý. Po stranách má kulomety M60 a vzadu může pěchota krýt vrtulník vlastními zbraněmi. Místo pro šest lidí, ale dozadu se jich vejde více.


Huey - Přepravní vrtulník. Po stranách opět dva kulomety a podpora posádky z obou stran. Je vhodný hlavně pro přepravu odříznutých pěchotních družstev.


e) stíhačky :  


A-7 Corsair - No, u stíhaček klasika. Kulomet a řízené střely.


F4 Phantom - zde se můžete s kulometem rozloučit. Má rakety a …… napalm. Ano, čtete dobře - napalm. Smrtící zbraň pro skupinku Vietnamčíků. Bohužel skoro ihned uhasne, ale na upálení těch nezbedníků to stačí. Škoda jen, že máte pouze tři kanistry.


3. Vietnam - pěchota


a) Assault - Vietnamčík vybavený samopalem AKMS. Dále granáty, pistol TT-33 a naprosto bezcenný plantážní nůž(opět ho mají všichni jako Tokarev TT-33 a granáty). Druhá verze je kulomet Typ-53.


Vietcong obdržel AK-47 nebo lehký kulomet RPD.


b) Engineer - Má samopal MAT-49; minomet, klíč a svářečku. Také nástražné výbušniny a oštěpy Pungi (hezká zbraň, zabodnete je do země a ten, kdo běží se napíchne).


c) Machinegunner - Vietnamci kulometčíky nemají - pouze u Assaultu, takže používají pušky Typ-56 a raketomet RDP-2. Druhá varianta je pouze raketomet Sa-7 stepělně naváděnou střelou.


d) Sniper - Vybavení je zde také skromné. Jediná sniperka je M91/30. Nabijí se po jednom náboji. Ten druhý má opět pušku Typ-56. Tito vojáci disponují ještě ježkem. Je to účinná a málo viditelná zbraň. Hodíte je na zem  a au… . Nepříjemné.


4. Vietnam - technika


a) čluny : 


přepraní člun - No, tak tady je pouze jeden a ješte stojí za h…. . Je to pouze přepravní člun a bohužel nemá žadný kulomet, no prostě nic. Pokud do něj naběhnete všichni a plně ho obsadíte, tak to už je jiná. Jeden řídí a čtyři strílejí ven z člunu vlastními zbraněmi. Svému americkému protějšku se však nemůže rovnat.


b) tanky - Tahle skupina je o dost silnější.


PT-76 - lehký tank, ale smrtící pro pěchotu a nepřátelské čluny (výhoda je, že je obojživelný)


T-54 - Tank sovětské výroby ( jako většina zbraní Vietnamců). Silnější než PT-76, ale pomalejší.


c) vozidla :


464 - jeep vybavený kulometem. Pozice pro tři, jinak stejný jako M.U.T.T.


ZSU Šilka - protiletadlový čtyřhlavňový kanón. Trochu neobratný a pomalý. Letadla taky moc netrefí, ale vrtulníky ano. Lze ho použít proti pěcotě i tankům, ale málokdy zvítězíte.


Motorka - obyčejný skútr pro přepravu. Opět dva lidé, jeden řídí a druhý ho zezadu kryje. Je rychlá, ale při sebemenším poškození exploduje.


M46- polní dělo, které se vyskytuje jen na několika mapách. Silné proti pěchotě a tankům, ale rychle mu dojdou náboje.


BTR-60 - Obojživelný transportér skulometnou věží. Místo pro šest lidí.


BM-21 - obdoba ruských kaťuší, ale smenším počtem raket a menší účinností. Vhodný proti pěchotě.


d) vrtulníky :


Mi-8 - přepravní vrtulník. Neobratný a naprosto bez výzbroje. Jediné krytí je opět pěchota vadu. Má jednu výhodu. Pokud vzlétne, tak je vněm spawnpoint.


Mi-18 - Bojový vrtulník. Má pouze rakety.


e) stíhačky :


Mig-17 - Kulomet veoředu a rakety. Prostě klasika.


Mig-21 - Obdoba Migu-17, ale jiná kamufláž a vyšší rychlost.


Žádné komentáře
 
Created by xsound Helpers - medal

ŽIADEN DOWNLOAD SA NENACHÁDZA NA TEJTO STRÁNKE