MP3, HRY NA STIANUTIE, JAVA HRY, RECENZIE a oveľa viac...

Nick: Heslo:
Registrácia

Navody na hry

Battlefield vietnam

ide iba o to zabrat nepriatelovi ich pozicie (alebo sa iba branit)

1. Operace Revírník


Mapa plná řek a mostů a také pozic pro krytí. Vhodná pro obranu, ale těžká pro útok.


USA -  Vaši přátelé zautočí na pozici E4. Vy však vemte jeep a uhánějte do týlu nepřítele na F4 nebo udělejte vzdušný výsadek na E2. Pak už stačí jen postupovat. Nepřítel sice zabere tyto pozice, ale bude mít o dost míň vstupenek než vy.


Vietnam - Co nejrychleji se dostaňte na F4, tato pozice vám zřejmě zůstane, protože se tu vždy objeví nějaký Vietnamec. Potom převezměte americkou pozici na E4. Výhodná je podporá výsadkového vrtulníku. Pokuste se zabrat i americkou základnu na E8. Dost dlouho to trvá, ale ta techniky za to stojí.


2. Operace ohnivý šíp


Dva ostrovy. Na jednom Vietnamci a na druhém ARNV ( Vietnamci bojující a Amíky). U základen lze zničit radary a zpomalit tak zrození nových vojáků.


USA - Ihned se dostaňte na pobřeží (D5) (dobrá je loď Tango nebo vrtulník) a zaberte alespoň dva body, a to pláž a malý ostrůvek. Vrtulníkem se dostaňte na hlavní základnu a zaberte ji.


Vietnam - Stačí pouze bránit pozice, ale stejně se to nepovede. Dobrá je třeba pláž. Pozor na napalm!


3. Údolí La Drang


Mapa plná kopců, stromů a nepřehledného terénu. Uprostřed americká vlajka a okolo ní vietnamské pozice. Podporou Američanům je základna na severu, na níž jsou vrtulníky a stíhačka.


USA - Je naprosto jedno, kam zaútočíte, protože kvítězství budete potřebovat téměř všechny pozice. Můžete také podpořit postup pomocí vrtulníku zhlavní základny. Nezapomeňte na obranu vaší předsunute pozice, její ztráta by mohla znamenat rychlou prohru.


VIETNAM - Proveďte masivní útok na nepřátelskou pozici. Pomocí kanonů podpořte postup pěchoty. Pak se vydejte na americkou základnu.


4. Přistávací zóna Albany


Pro Američany poměrně obtížná, ale pro Vietnamce jednoduchá mise.


USA - Ihned zeberte některý bod na mapě. Nejlépe vzadu vúdolí. Musíte si chvátnout, protože N.V.A. je rychlejší.


VIETNAM - Zmocněte se neutrálních pozic dřív než nepřítel. Braňte pozice nejblíže knepřátelskému táboru, jinde totiž útok nebude. Před koncem pozor na nový spawnpoint, který je vrukou Amíků.


5. Operace Hasting


Mapa plná řek, močálů, kopců a nepřehledného terénu. Mezi spawnpointy jsou poměrně velké vzdálenosti, takže čekání na posily se může stát osudným.


USA - Použijte vrtulník a počkejte, až nasedne zbytek jednotky. Porveďte výsadek na pozici C4. Zmocněte se plantáže na B5. Pravděpodobně zde již budou Vietnamci, ale máte vrtulník. Až se vám podaří převzít všechny body, tak se vydejte na ves. Odrážejte útoky, dokud nepřijde konec.


VIETNAM - Obsaďte ves, plantáže, chrám a postupujte kupředu. Není špatné pomocí vrtulníku zabrat americkou základnu na E7.


6. Operace Irwing


Na jednom ostrově Američané, druhý je neutrální a třetí plný Vietnamců. Poměrně přehledná mapa, ale dost vysoké kopce pro vrtulník, takže je občas musíte obletět, a to zdržuje.


USA - Vysaďte vrtulnikem, člunem nebo M113kou vaše hochy na pozici vesnice - D4. Kryjte postup vašich vojáku a dobyjte most na E4. Vraťte se kvesnici a zaútočte na kopec - D3. Vietnamcům začnou ubývat body.


VIETNAM - Snažte se, aby se nepřítel za žádnou cenu nezmocnil ani jednoho vašeho objevovacího bodu.


7. Hue - 1968


Hezké město, plné domů a uprostřed chrám. Na severozápadě vysoká věž, do které bohužel nejde zalézt.


USA - Po mostě se dostaňte až kpozici C4. Potom útok na D6 a ofenzívu kchrámu na D5. Braňte pozice zuby nehty a měli byste snadno zvítězit.


VIETNAM - Zmocněte se pozice E5 a pak se vydejte na D4. Podpořte útok na chrám a zažeňte nepřítele zpět kmostu.


8. Quang Tri - 1968


Opět hezké město. Mapa je trochu menší než jste zvyklí, ale o to větší budou přestřelky ve městech..


USA - Na začátku máte spousty bodů, ale na mapě není žádný nepřátelský. Zanedlouho se to změní. Vietnamci útočí na většinu vašich pozic. Nedá se toho moc poradit. Braňte své pozice za každou cenu.


VIETNAM - Něco podobného jako před tím u USA. Opět nevidíte nepřátelské pozice. Vaše pozice je o něco výhodnější než jejich, takže zvolte útok. Po zabrání některé pozice už to je hračka.


9. Pád Lang Vei


Poměrně velká mapa, kterou lze využít jakkoliv. Bohužel je bitva ve tmě a přehlednost je o něco menší.


USA - Nejdříve zaútočte na pozici F6. Tím získáte převahu a můžete si dovolit další výpady do nepřátelského území. Podpořte při obraně pozice E4 a C4. Pak můžete útočit na Vietnamce.


VIETNAM - Zničte body G4 a E5. /tok musí být rychlí, jinak přijedou americké tanky. Po úspěšném získání těchto bodů můžete otravovat Amíky, jak se vám zachce J.


10. Obsazení Hue


Trochu se to tu od minulých let změnilo. Přibylo několik trosek a ubylo počtu stojících baráků.


USA - Začínáte téměř sničím, takže se zmocněte bodu na C5. Nyní pozice D6 a C4 (ať už bránit nebo zabrat). Nakonec se vydejte kchrámu (pardon, jsou to spíš trosky, ale to je detail) na mapě označeném jako D5.


VIETNAM - Nic zde nepotřebujete. Máte převahu a budete ji mít také na konci. Stačí pouze ubránit  pozici C5, na kterou vedou časté útoky. Pravděpodobně ho však budete bránit sami, ale alespoň si zastřílíte.


11. Obléhání Khe Sahnu


Mapa, která navazuje na pád Lang Vei. Je to tu trochu jiné, hlavně vaše původní základna je pole spískem a ta nová stojí na vyšším kopci.


USA - Zaútočte na bývalou základnu (E5). Připravte se na rané útoky na plantážní městečko (C5). Pomocí vrtulníku se dostaňte na pozici B4 a zaberte ji.


VIETNAM - Ihned zaberte plantáže na C5. Přestanou vám utíkat body. Pak se vydejte dál směrem do vnitrozemí a zabírejte pozice. Hlavní základna USA je na D3. Má hodnotu dvou bodů (ubírání nepřátelských bodů je rychlejší). Její zabrání tedy znamená konec Američanů. Můžete využít výsadkový vrtulník.


12. Ho Či Minova stezka


Není to přímo mapa, vše se odehrává vjednom údolí, takže krytí proti tankům je minimální L


USA - Naprosto lineární mise pro obě strany. Stačí pouze postupovat kupředu a brát spawnpoity pod svou vlajku. Dobrá pro začátek je třeba pozice D3. Přestane vám utíkat čas.


VIETNAM - No, jen ustupujte. Americký tlak je velký a sami ho neodrazíte. Můžete je zdržet pomocí děl (E5). Ke konci už se budete statečně bránit, protože všichni vaši spolubojovníci se bodou rodit na jediném bodě.


13. Kambodžská invaze


Je to pokračování předchozí mise, akorát že tentokrát útočí Vietcong. Jsou zde téměř stejné pozice. Mapa je jen o kousek posunutá o nějaký ten bunkr.


USA - Karta se obrací. Váš útok nemá šanci přežít, proto se odeberte kústupu.


VIETNAM - Musíte se probít dopředu, kvůli utíkání vstupenek. První pozice prorazíte, ale dál se nedostanete. Ani po okolních mostech. Vždy tam bude nějaký ten Amík, aby vám zkazí radost.


14. Quang Tri - 1972


Další pokračování. Změna města je podobná jako vHue. Opět trosky.


USA - nevidíte pozice nepřítele, ale brzy vám nějakou zabere. Braňte se a pozice si vezměte zpět.


VIETNAM  - Stačí pouze útočit na nepřítele.


KONEC.


  

Žádné komentáře
 
Created by xsound Helpers - medal

ŽIADEN DOWNLOAD SA NENACHÁDZA NA TEJTO STRÁNKE