MP3, HRY NA STIANUTIE, JAVA HRY, RECENZIE a oveľa viac...

Nick: Heslo:
Registrácia

Navody na hry

GTA IV

 navod na gta 4
1) Broker - Kapitola první

První "kapitola" GTA IV začíná v Brokeru, LC, kde budete přijímat první mise od Romana Bellice, Little Jacoba a skupiny východních evropanů. V této kapitole se seznámíme s důvody, proč do LC Niko přišel.

 

The Cousins Bellic

Odměna: Žádná

Možnost odmítnout: Ne

Ovlivnění dějě: Ne


      Niko Bellic přicestuje na lodi do LC a hned v přístavu se setká se svým bratrancem Romanem. Roman Nika do LC nalákal několika falešnými sliby - říkal, že má spoustu peněz, sportovních aut, žen a vilu. Protože má Roman trochu vypito, musíte řídit vy a dojet do jeho "vily" na Mohawk Avenue, Hove Beach. Zajeďte ke žluté značce abyste spustili cutscene.

      Niko není zrovna nadšený. Po krátkém rozhovoru s Nikem ho musí Roman opustit, ale pozve ho do svého taxi stanoviště. Když skončí cutscene dostanete několik instrukcí jak ovládat Nika a základní funkce na telefonu.


 

It's Your Call

Zadavatel: Roman Bellic

Odměna: $30

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Roman vám představí svou přítelkyni Mallorii. Do stanoviště taxíků vstoupí Vlad Glebov a varuje Romana, aby včas zaplatil dluhy. Po cutscene odvezte Romana do obchodu s hardwarem na Dillon Street. Obchod má dávno zavřeno, ale pár chlapíků tu hraje karty a Roman se pokusí vyhrát nějaké peníze. Přenechá vám svůj starý mobil a požádá vás, abyste ho upozornili, kdyby přijeli v béžovém Willardu nějací albánci. I těm dluží peníze.

      Zůstaňte v autě a dívejte se po albáncích. Asi po minutě se objeví a zaparkují na protější straně silnice, na východ od obchodu. Jděte v mobilu do menu a zavolejte Romanovi. Ten po chvíli uteče zadními dveřmi a nasedne k vám do auta. Ztraťte vymahače dluhů a odjeďte zpět do depa taxíků.
Roman po skončení mise pošle SMS. Potřebuje na taxi stanovišti nějakou pomoc.


 

Three's a Crowd

Zadavatel: Roman Bellic

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Dva albánci přijeli do depa za Romanem "připomenout" mu dluhy. Po příjezdu Niko jednoho zmlátí a albánci raději utečou. Romanovi zavolá Mallorie, že potřebuje odvézt. Ten za ní pošle Nika.

      Vezměte taxík a vyzvedněte Mallorii i její kamarádku u stanice metra Hove Beach. Zastavte na žluté značce a zatrubte, aby si vás holky všimly. Mallorie vám představí Michelle a doporučí, abyste si na sebe našli trochu času. Odvezte obě do bytu Michelle na Rotterdam Hill. Michelle vám dá svoje číslo a nabídne, ať někdy zavoláte. Potom Niko zavolá Romanovi, aby se poradil o rande a zeptá se, co na sebe. Oblečení sežeňte v obchodu na Mohawk street.


 

Bleed Out

Zadavatel: Roman Bellic

Odměna: $50

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Romana zadržují Albánci. Dostaňte se do Garret Street a zachraňte ho. Když dorazíte, spustí se krátká cutscene, po které budete muset zmlátit Bledara a Kalema. Když jste s nimi hotoví, jděte k Romanovi a spustí se druhá cutscene.

      Při ní si Roman všimne Dardana, dalšího vymahače, který se snaží uprchnout. Nasednětě do Romanova auta a dohoňte ho. Pokud ho nedoženete, vystoupí z auta u Twitchins Sugar Factory vedle mostu na Charge Island, a budet ho muset pronásledovat po schodech do továrny. Postupujte podle instrukcí na obrazovce, abyste ho odzbrojili a vzali mu zbraň. Zabijte ho, vraťte se do Romanova auta a odjeďte s ním zpět na stanoviště.


 

First Date

Zadavatel: Michelle

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Tohle je vaše první rande s novou přítelkyní Michelle. Předtím, než začne cutscene, dostane se vám krátkého tutorialu o vztazích. Dozvíte se, že různí přátelé/přítelkyně mají rozdílné záliby, a že každý přítel nabízí určité "odměny" pro dobré známé.

      V cutscene se Niko rozhodne, že navštíví s Michelle lunapark. Ten je ale momentálně zavřený, protože se přestavuje na nějaké jiné zábavní centrum. Místo návštěvy lunaparku se vydáte hrát bowling. Hrajte s Michelle "5 frame game", protože je to zadarmo. Když dohrajete, jdětě zpět do auta a odvezte Michelle do bytu na Rotterdam Hill.


 

Easy Fare

Zadavatel: Roman Bellic

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Vlad je opět na stanovišti taxíků a čeká na své paníze. Zatímco čeká, přemlouvá Mallorii, aby se s Romanem rozešla a chodila s ním. Najednou se objeví Niko i Roman, který se opět omluví, že peníze nemá. Také řekne Vladovi, jak Niko naložil s albánci a Vlad nabídne, že dokud Roman nezaplatí, bude mu muset dělat službičky. Mezitím jeden z Romanových stálých zákazníků Jermaine zavolá, že potřebuje vyzvednout.

      Opět nasedněte do Romanova auta a jeďte pro Jermaine na Rotterdame Hill. Jermaine potřebuje vzít na Masterson Street, tak tam jeďte a zaparkujte na žluté značce. Objeví se policie a vy získáte své první "hvězdičky". Ty zmizí, když odjedete z oblasti, kde vás hledají a pár vteřin tam zůstane nezpozorováni. Proto stále sledujte minimapu, je pro vás důležitá. Když hvězdičky zmizí, zamiřte s Jermaine do Gibson Street, kde vám ukáží, jak funguje Pay'n'Spray.
Zatelefonuje vám Vlad, aby oznámil, že pro vás má práci. Setkejte se s ním v Comrades Bar na Hove Beach.


 

Bull in a China Shop

Zadavatel: Vlad Glebov

Odměna: $50

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Ukáže se, že Vlad zrovna není muž, kterého by bylo dobré naštvat. Zuří, protože nějaký starý muž vlastnící čínský krámek v Dukes mu už měsíce nezaplatil. Jeďte do obchodu na Camden Avenue a majitele trochu postrašte.

      Vstupte na žlutou značku před obchodem, aby začala cutscene. Muž odmítne platit za ochranu a řekne vám ať vypadnete. Jděte za roh, vezměte cihlu (zelená tečka na mapě) a hoďte jí zkrz výlohu, ať pan majitel vidí, že to myslíte vážně. Házejte do výlohy a ne do dveří, protože ty nerozbijete. Seberte od muže peníze a dovezte je Vladovi do Comrades Bar na Hove Beach.
Po skončení mise dostanete SMS od Vlada, že má ještě nějakou prácičku.

 

Hung Out to Dry

Zadavatel: Vlad Glebov

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Vlad znovu svádí Mallorii a Niko ho varuje. Vladovi je to jedno a řekne Nikovi, že i po posledním incidentu mu stále někdo nechce zaplatit. Je to prádelna a čistírna oděvů na Masterson Street. Scénář je podobný, jako v případě čínského krámku.

      Po vstupu do prádelny se majitel pokusí utéct. Běžte za ním, proběhněte zadními dveřmi a venku ukradněte zaparkované auto. Dožeňte "prádelníka" a bourejte mu do auta, aby zastavil. Když se vzdá, souhlasí, že zaplatí. Zavolejte Vladovi, že vše "dobře" dopadlo. Vlad pro vás opět má nějakou práci, tak se někdy stavte v baru.
Zavolá Roman, že byste někam mohli zajít (bowling, pivo, šipky atd.). Po bližším zpřátelení vám Roman dovolí používat své auto jak budete chtít.

 

Clean Getaway

Zadavatel: Vlad Glebov

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Vlad vás pozve na krátkou procházku. Sdělí vám, že je rozrušený, že mu Roman ještě nevrátil peníze. Šňupne si trochu kokainu a požádá vás, abyste odvezli auto, které parkuje u bytovek vedle stanice metra E.I.C v Dukes. Je to stříbrná Blista.

      Na místo jeďte metrem. Blistu ukradněte a rychle odjeďte, než ji budou moct dva muži "ukradnout" zpátky. Zavolejte Vladovi, že máte auto. Protože je hodně špinavé, stavte se v myčce na Tutelo Avenue. Poté s ním jeďte do úkrytu na Tulsa Street a zajeďte do garáže. Nakonec zavolejte Vladovi, že se vše podařilo.

 

Ivan is not So Terrible

Zadavatel: Vlad Glebov

Odměna: $200

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Vlad zjistí, že jistý Ivan plánuje vykrást Romanovo depo taxíků. Pod touto záminkou vám přikáže Ivana zabít. Ve skutečnosti to děláte, protože Ivan naštval Mikhaila. Neztrácejte čas a dostaňte se rychle na taxi stanoviště.

      Když dorazíte, Ivan se už snaží utéct. Pronásledujte ho. Je možné, že zastaví auto a unikne na stavbu na Kid Street. Utíkejte za ním po žebřících a přeskakujte střechy, dokud neskončí ve "slepé uličce". Tady dostanete poprvé na výběr: buď ho zabijete nebo zachráníte. Ve hře se ještě objeví spousta rozhodnutí a vy budete moct ovlivnit svůj příběh. Tohle rozhodnutí ale nic velkého neovlivní - pokud necháte Ivana žít, dá vám později pár misí, nic víc. Ať už jste se rozhodli jakkoliv, zavolejte Vladovi a oznamte mu, že Ivan je po smrti.

 

Jamaican Heat

Zadavatel: Roman Bellic

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Roman potřebuje vyzvednout přítele Little Jacoba na Oneida Avenue v South Slopes. Zaparkujte vedle Jacoba a zatrubte na něj. Bude chtít dovézt do Schottler a bude vás potřebovat jako zálohu, až bude dealovat zbraně. Dá vám na ochranu pistoli a požádá o pomoc, kdyby se něco zvrtlo.

      Jděte na dobré pozorovací místo a přikrčte se, abyste nebyli nápadní a mohli lépe mířit. Sledujte místo výměny a za chvíli přijdou tři muži, kteří po Jacobovi začnou střílet. Zabijte je (uvidíte je jako červené tečky na mapě) a nakonec zneškodněte střelce na střeše. Pokud nevíte jak mířit, dávejte pozor a čtěte instrukce, které se objeví na obrazovce v průběhu mise. Pro dokončení mise odvezte Jacoba zpět do Homebrew Cafe a zastavte na žluté značce.

Zavolá Roman a zeptá se, jestli byste byli ochotní pomoct "rodinnému byznysu". Kdykoliv mu odteď můžete zavolat a dělat pro něj taxikáře. Dostanete za to zaplaceno.
Zavolá Little Jacob a nabídne práci. Pokud si s ním vytvoříte dobrý vztah, budete u něj moct koupit zlevněné zbraně.

 

Uncle Vlad

Zadavatel: Roman Bellic

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

Archievement: 5G - Fed The Fish

      Roman má pocit, že ho Mallorie podvádí s Vladem. Je nešťastný a požádá Nika, aby se s ním šel vypořádat. Jděte s Romanem a porozhlédněte se po Vladovi v Comrades Baru na Hove Beach. Roman se mu bojí cokoliv udělat, protože nechce žádné další problémy. Niko naposled Vlada varuje, ale Vladovi je to opět jedno.

      Zabijte Vladovi bodyguardy (jsou jen dva) a utíkejte za ním zadními dvířkami z Comrades Baru. Nastupte s Romanem do auta a pronásledujte ho. Pokud se mu podaří ujet, mise skončí, takže jeďte blízko za ním. Vlad po honičce havaruje pod Algonquin Bridgem a pokusí se utéct, teď už po vlastních. Když ho dostihnete, Roman bude prosit, abyste Vladovi nic nedělali, ale v cutscene ho stejně zastřelíte.

      Po Vladově smrti se dozvíte kousek z Nikovi minulosti. Když byl v armádě, dostal rozkaz zlikvidovat mužstvo, které zabíjelo nevinné civilisty. Nikdy se ale nepodařilo rozkaz splnit, protože někdo Nikovu jednotku kvůli penězům zradil. Dvanáct mužů zemřelo a dva (vyjímaje Nika) unikli. Jeden z nich teď žije v LC a Niko ho chce najít.
Zavolá Roman. Rychle vás potřebuje vidět, je v Tulsa Street, vedle Perestrioky.

 

Concrete Jungle

Zadavatel: Little Jacob

Odměna: $200

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Little Jacob potřebuje odvoz. Nasedněte do auta a vezměte ho k bloku ve Willis. Zastavte na žluté značce, nechte ho vystoupit a odjeďte do vedlejší uličky. Budete muset zlikvidovat tři dealery, kteří vyjdou v budovy. Nejjednodušší bude přejet je. Když jsou eliminováni, vyzvedněte Jacoba.

      Teď zajeďte k domu v Meadows Park a najděte kryt u vchodových dveří. Zabijte dealera, který sejde po schodech a potom se přesuňte k oknu. Uvnitř uvidíte další tři dealery, tak se jich pokuste co nejvíc sejmout z venku. Konečně jděte s Jacobem Dovnitř a zlikvidujte zbytek. Pokud to budete potřebovat, na stole je první pomoc. Vezměte Jacoba zpět to Homebrew Cafe a dokončete tak misi.


 

Crime and Punishment

Zadavatel: Roman Bellic

Odměna: $200

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Roman se schovává v bedně, protože si myslí, že je pronásledovaný. Po rozhovoru někdo Nika zazadu praští pistolí a za chvíli se společně s Romanem objevíte ve sklepě Mikhaila Faustina - gangstera postaveného nad Vlada. Jeho poskokové Andrei a Dimitri se z Nika zkouší dostat pro koho pracuje, ale Niko neodpovídá. Objeví Faustin, zničehonic zabije Andreie a střelí do břicha Romana, aby byl zticha. Souhlasí s Nikem, že Vlad byl idiot a nabídne Nikovi práci. Ukáže se, že jediný důvod proč Faustin toleroval mít kolem sebe Vlada byl kvůli jeho sestře, se kterou měl Faustin poměr.

      Po cutscene vezměte telefon a zavolejte 911. Když dorazí policie, ukradněte jim auto a ztraťte hvězdičku. Opět vezměte telefon a zavolejte Dimitrovi pro instrukce. V oblasti kolem vás jsou tři dodávky, všechny musíte najít a překlopit je, než dorazí. V jedné z dodávek je TV, kterou Faustin chce. Pokaždé když překlopíte dodávku, jděte za řidičem a ten vám ukáže obsah dodávky. Správnou dodávku poznáte tak, že řidič po vás začne střílet. Správnou dodávku ukradněte a odvezte do skrýše na Concord Avenue. Nakonec zavolejte Dimitrovi a informujte ho o úspěchu. Nabídne vám další práci pro Faustina.
Zavolá vám ROman z nemocnice, že se brzo uzdraví.


 

Do You Have Protection?

Zadavatel: Mikhail Faustin

Odměna: $400

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Faustin si šňupnul kokain a je trochu mimo. Naštve se, protože se k němu Dimitri chová jako k malému dítěti. Za chvíli přijde Dimitri a řekne, že je připraven odejít a "někoho sundat".

      Odvezte Dimitrije do sex shopu na Delaware Avenue. Nějaký chlápek co natáčí porno Faustinovi nezaplatil, tak ho Dimitri chce zabít. Zastavte na žluté značce a jděte dovnitř. Dimitri začne v cutscene vyhrožovat Josepthovi, že ho zabije, když nezaplatí. Po cutscene miřte na Joseptha, abyste ho vystrašili. Pak střelte chlápka co stojí uprostřed do nohy a Josepth nakonec zaplatí. Odjeďte s Dimitrem do obchodu se zbraněmi na Dillon Street. Uvnitř vezměte Micro-SMG, které za vás zaplatil Faustin. Odvezte Dimitrije zpět k Faustinovy a mise skončí.
Little Jacob vám napíše SMS. Chce vás vidět.


 

Final Destination

Zadavatel: Mikhail Faustin

Odměna: $500

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Faustinův gang má problémy. Policie má povolení napíchnout jim telefony a Faustin se o odposleších dozvěděl. Myslí si, že zrádce je Lenny, přítel Dimitrivovi sestřenice. Přes prosby Dimitrije vás Faustin pošle Lennyho zabít do Guantanamo Avenue v jižním Bohanu.

      Na cestě zpomalte u mítnice na Toll Islandu, abyste nepřivodili pozornost. Když jste v Bohanu, Niko zavolá Faustinovi, že už je kousek od místa a jestli si to nechce rozmyslet. Faustin názor nezmění a potvrdí, že Lennyho máte zabít. Je na nástupišti na Guantanamo Avenue Station. Vyjděte po schodech na stanici nadzemky a spustí se cutscene. Lenny se pokusí utéct a jeho bodyguard po vás začne střílet. Zastřelte ho, přejděte koleje a utíkejte za Lennym. Ještě než nastoupí do auta, zkuste mu střelit do pneumatik. Ukradněte nějaké auto a jeďte za ním. Střílejte do jeho auta, dokud nezačne hořet. Když zlikvidujete Lennyho, zavolejte Dimitriho, který vás informuje, že jste zabili někoho úplně jiného - syna Kennyho Petrovice, nebezpečného gangstera.
Roman už je zdravý na stanovišti taxíků. Chce vás tam s někým seznámit.

 

No Love Lost

Zadavatel: Mikhail Faustin

Odměna: $600

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Faustin je naštvaný, protože z jeho dcery ja podle něj "nevděčná děvka". Chce abyste jí našli na Firefly Islandu a zabili jejího přítele. Když dorazíte, spustí se cutscene. Niko varuje motorkáře, aby se držel od Faustinovi dcery. Ten ho ale pošle někam, tak nasedněte taky na motorku a pronásledujte ho. Pokuste se ho zastřelit ještě než se setká s ostatními motorkáři, protože pak by pro vás byla mise o dost těžší. V takovém případě by se před misí hodila investice do zbraní a vesty, kterou můžete koupit v obchodě na Dillon Street. Nakonec Niko zavolá Faustinovi, že práce je hotova.

 

Shadow

Zadavatel: Little Jacob

Odměna: $250

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Niko je představem Badmanovi, spolubydlícímu Little Jacoba. Několik lidí nedává Badmanovi jeho podíl za prodej trávy. Chce, abyste se o ně postarali. Najděte dealera v jižním Bohanu. Zastavte na žluté značce na Wallkill Avenue a sledujte cutscene.

      Po cutscene pěšky sledujte dealera. Snažte se, aby vás nezpozoroval. Když vás uvidí, začne utíkat, takže ho sledujte až do bytovek. Tam vyleze až do úplně horního patra a setká se s dodavateli. Odstřelte zámek a zabijte dealera i jeho dva dodavatele. Využívejte při tom krytí za stěnami. Když jsou všichni mrtví, Niko zavolá Jacobovi.
Zavolá vám Jacob, že má ještě nějakou práci navíc, pokud máte zájem.

 

Logging On

Zadavatel: Roman Bellic

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Roman vám představí Brucieho, egocentristu posedlého svým vzhledem. Později se sním ještě několikrát setkáte. Teď Roman potřebuje, abyste šli na internet do TW@ Cafe a zařídili si email

      Jeďte na Oneida Avenue do kavárny a popovídejte si s obsluhou. Po rozhovoru sedněte za jakýkoliv počítač a klikněte na ikonu webu. Klikněte na "Check Mail" a otevřete email od "Eyefind Web Team". Odpovězte na email a aktivujte tak svůj účet. Odhlašte se a tím se splní mise.
Zavolá vám Roman, že Brucie pro vás má práci. Napíše vám emailem jména všech aut, která shání. Vy mu je můžete opatřit.

 

Rigged to Blow

Zadavatel: Mikhail Faustin

Odměna: $700

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Faustin není doma, takže jeho manželka Ileyna vás pozve do bytu, dokud se Mikhail nevrátí. Ileyna řekne Nikovi, že se věci hodně změnili, a že drív byli s Mikhailem šťastní. Pak Niko začne povídat o vlastním životě, že dělal hrozné věci za války. Po rozhovoru přijede Dimitri a Faustin. Chce po vás, abyste našli náklaďák, který patří jednomu člověku, který mu dluží.

      Nákladní Auto stojí u staré továrny v Schottleru na Montauk Avenue, tak tam jeďte a nastupte do něj. Když zavoláte Faustinovi, dozvíte se, že je plné trhavin. Musíte s autem odjet do jižního Bohanu a zaparkovat ho do garáže. Na Charge Islandu zaplaťte mýtné $5. Když dojedete do garáže, aktivujte nálože a zdálky se dívejte, jak garáž exploduje. Najděte si auto a odjeďte. zavolejte Faustinovi.

Znovu volá Roman, že Brucie nabízí práci. Na mapě se objeví jeho ikona "B".
Dimitri pošle SMS, že si potřebuje popovídat. Je na Firefly Islandu.

 

The Master and the Molotov

Zadavatel: Dimitri Rascalov

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Dimitri si myslí, že je s Faustinem ve velké bryndě, protože jste zabili syna Petrovicovi. Teď se musí Dimitri rozhodnout, buď zabije svého nejlepšího přítele, aby byl mír s Petrovicem, nebo zemře. Chce po vás, abyste jeli do Faustinova klubu a zabili ho. Ještě před misí si opatřete zbraně, obzvlášť se bude hodit brokovnice. Vše se dá sehnat na Dillon Street.

      Jeďte do klubu Perestroika a stoupněte na žlutou značku. Uvidíte, jak Faustin přichází, doprovázen dvěma bodyguardy.

Dimitri vám pošle SMS, že vám za klubem nechal vestu. Jestli jí nemáte, djděte si pro ni.

      Uvnitř klubu uvidíte dalších cutscene. Faustin ví, že ho Dimitri chce podrazit, ale nechce se dát bez boje. Zneškodněte dva bodyguardy a najděte kryt. Zabijte další stráže v místnosti a následujte Faustina. Dávejte pozor, za dveřmi je další bodyguard, a další před vámi. Pak projděte dvojtými dveřmi, kde budou čekat další tři. Kryjte se a postupně je zlikvidujte. Běžte za Faustinem na střechu a zabijte ho. Niko zavolá Dimitrovi, že Faustin je po smrti. Chce vám za to předat v jednom skladu peníze.

Zavolá vám Little Jacob a varuje vás před rusy. Nabídne při předávce peněz svou asistenci.

 

Russian Revolution

Zadavatel: Dimitri Rascalov

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

      Dimitri na vás ve skladu připravil léčku. Řekne, že před spousty let, když Niko pašoval lidi do Itálie, musel opustit svého přítele Bulgarina. Bulgarinovi muži teď obličují Nika a vy musíte ze skladu utéct. Little Jacob vám pomůže, ale i tak budete potřebovat munici a vestu. Hodit se bude i brokovnice nebo Micro-SMG.

      Najděte kryt a eliminujte Bulgarinův gang. Pořád se kryjte a buďte trpěliví. Střílejte klidně naslepo. Bulgarinovi muži budou na mapě červené tečky. Někteří jsou ve vyšším patře, takže i na ně si dávejte pozor. Když sklad vystřílíte, Dimitri a Bulgarin opustí sklad a odjedou. Když vylezete, dostanete dvě hvězdičky, takže honem odjeďte s Jacobem k Homebrew Cafe. Ignorujte policii a přesedněte do Virga, které venku parkuje. Dojeďte podle GPS.

      Po misi zavolejte Romanovi a informujte ho o situaci. Roman řekne do telefonu, že rychle potřebuje pomoc v malé uličce ústící do Hopper Street v EIC. Jeďte za ním.

 

Roman's Sorrow

Zadavatel: Roman Bellic

Odměna: $

Možnost odmítnout: ?

Ovlivnění dějě: ?

Archievement: 5G - Lowest Point

      Zastavte na žluté značce a spusťte tak cutscene. Roman se schovává v kufru svého auta, protože si myslí, ž ho někdo chce zabít. Prý někdo neustále volal do jeho bytu a zavěšoval. Niko Romanovi vysvětlí jak je to s Dimitrem a Bulgarinem. Dohodne se s Romanem, že je třeba odejít z Brokeru a zmizet na čas ze scény, ale nejdřív Roman potřebuje nějaké věci z bytu.

      Zajeďte do bytu na Hove Beach. Když dorazíte, zjistíte, že byt hoří. Odvezte Romana na stanoviště taxíků - které taky hoří. Rozlučte se na čas s Brokerem a jeďte do nového safehousu v Bohanu za Mallorií. Ta má nějaké známosti a snad vám pomůžou dostat se ze špatné situace ven.

 

 

2) Bohan - Kapitola druhá

Po vypálení Romanova taxi stanoviště se hlavní hrdina přesouvá do safehousu v Bohanu. Je čas znovu začít. Mallorie vám v příštích několika misích představí přátele - Mannyho Escualu a Elizabetu Torres. Oba pro vás budou zdroj misí a otevřou se vám další kontakty. Po misi Blow Your Cover se vám odemkne Algonquin a Alderney se otevře na konci kapitoly.

 

Escuela of the Streets

Zadavatel: Manny Escuela

Odměna: $1000

Možnost odmítnout: Ne

Ovlivnění dějě: Ne

      Mallorie vám představí Mannyho Escuelu, svého přítele z dob dětství. Manny se snaží "vyčistit" ulice od kriminálníků, dealerů a dalších živlů. Nika požádá o pomoc s dealery v Bohanu. Sežeňte auto a jeďte s Mannym k dealerům na Grand Boulevard. V cutscene opustí jeden dealer budovu, tak ho sledujte, ale snažte se ho nevylekat.

      Když dorazí do South Bohan, zaparkujte za ním a sledujte ho pěšky do skladu. Zatímco dealer uvnitř vyjednává bussiness, Manny se vrátí pro svého kameramana. Odstřelte zámek a schovejte se za zdí. Snažte se sundat co nejvíc dealerů zvenčí. Když vyjdete dovnitř, opět najděte kryt s střílejte dál. Také sledujte radar, který ukáže dealery jako červené tečky. Na posledního dealera dejte pozor, má brokovnici. Když už je ve skladu doslova mrtvo, opusťe ho. Zavolá vám Dimitri a bude vám vyhrožovat smrtí, protože jste Bulgarinovi nevrátili nějaké peníze z minulosti.

 

Street Sweeper

Zadavatel: Manny Escuela

Odměna: Žádná

Možnost odmítnout: Ne

Ovlivnění dějě: Ne

      Manny vám představí nový kontakt, důstojníka McRearyho, pro kterého budete v budoucnu dělat. Náplní je mise velmi podobná té předchozí, akorát mnohem lehčí.

      Jeďte do Windmill Street a přejeďte dva gangstery před garáží. Když jste spatřeni, vyběhnou další dva gangsteří a nasednou do auta. Pronásledujte je a střílejte do nich. Když bude z jejich auta vrak a oni vystoupí, dodělejte je. Nakonec se vraťte zpět ke garáži a zlikvidujte posledního. Zavolá vám Mallorie, prý pro vás má pracovní příležitost u Elizabety Torres. Na mapě se vám zobrazí její symbol "E".

 

Search and Delete

Zadavatel: Brucie Kibbutz

Odměna: $3500

Možnost odmítnout: Ne

Ovlivnění dějě: Ne

      Brucie se potřebuje zbavit nějakých lidí. Zavolejte 911 a zmáčkněte "1" abyste přivolali auto. Když dorazí, ukradněte jim ho a ztraťte hvězdičky. Když se tak stane, Niko zavolá Bruciemu a požádá o další instrukce. Musíte zabít jistého Lyle Rivas. Zastavte a připojte se do policejní sítě. Vyberte "Search Police Records", potom "Search By Name" a zadejte LYLE RIVAS. Zobrazte si ho na radaru a vypněte počítač.

      Jeďte k jeho domu a zastavte na žluté značce. Spustí se cutscene - Rivas se pokusí utéct přes záchodové okénko. Proásledujte jeho auto dokud nebouchne a pokud včas vystoupí, dodělejte ho. Niko zavolá Bruciemu, že se o Rivase postaral.

Brucie pošle SMS, že má nějakou další práci.

 

Easy as Can Be

Zadavatel: Brucie Kibbutz

Odměna: Žádná

Možnost odmítnout: Ne

Ovlivnění dějě: Ne

      Chlap, kterého jste v předchozí misi zabili, měl docela slušné auto. Podle Brucieho by ho byla škoda neukrást. Stojí v průchodu ústícího do Yorktown Avenue u Steinway. Když nasednete, zobrazí se cutscene, ve které přijdou Rivasovi kamarádi.

      Začněte ujíždět, ale pozor, auto ve kterém jedete se dokáže rychle zničit. Také po vás budou střílet. Jak se s autem dostanete do Brucieho garáže, mise skončí.

+$3500 Zavolá vám Brucie a práskne Romana, že poslední dobou hodně gambluje

 

Out of the Closet

Zadavatel: Brucie Kibbutz

Odměna: $6750

Možnost odmítnout: Ne

Ovlivnění dějě: Ne

      Rivasův bratranec dluží Bruciemu spoustu peněz, takže se o něj postarejte. Roman vám na Love Meet vytvoří profil, a vy si s jeho bratrancem dohodněte rande. Zajděte do TW@ café, zavolejte Bruciemu a přihlašte se na love-meet.net.

      Nejdřív klikněte na "mužskou sekci" a potom Toma najděte. Nabídněte mu rande. Až vám odpoví, Roman pošle SMS, abyste si prohlédli emaily.

      Tom se s vámi chce setkat v 69th Street Dinner na Hove Beach v 18:00. Jeďte tam a počkejte. Chvíli si s ním popovídejte, pak vytáhněte zbraň a zastřelte ho.

 

Luck of the Irish

Zadavatel: Elizabeta Torres

Odměna: Žádná

Možnost odmítnout: Ne

Ovlivnění dějě: Ne

      Mallorie vám představí Elizabetu, která vás představí Patrickovi McRearymu. Elizabeta nevěří muži, se kterým Patrick dealuje, takže vy nad ním dohlédnete. Deal se uskuteční na Joliet Street. Patrick vám na jedné střeše nechal odstřelovačku, bude se vám hodit.

      Vyjděte po schodišti na budovu v jižním Bohanu a na střeše seberte pušku. Sledujte, jak Patrick přijede.

      Asi po 25 sekundách začnou po Patrickovi střílet. Přibližte si to a zastřelte všechny útočníky. Přijedou ještě další tři, ale ty také nebude problém zlikvidovat. Poslední se pokusí ujet v dodávce, tak ho zastřelte zkrz okno. Niko zavolá Elizabetu a oznámí, že Patrick je v pořádku. Nabídne vám další práci.

Žádné komentáře
 
Created by xsound Helpers - medal

ŽIADEN DOWNLOAD SA NENACHÁDZA NA TEJTO STRÁNKE