MP3, HRY NA STIANUTIE, JAVA HRY, RECENZIE a oveľa viac...

Nick: Heslo:
Registrácia

Záhady a zaujímavosti

GTA san andreas

vela zahad

Yetti ! První impuls, který dal vzniku asi nejslavnější záhady v San Andreas. I když bylo toto téma překonáno Leatherafcem i tak je na něm něco krásného.

POZOR!!! EXKLUSIVNĚ JEDINĚ NA TOMTO WEBU!!!
Byly nalezeny podivně vypadající stopy. Jisté je, že je našel POPO - tímto mu děkuji. V současnosti máme jenom tyto dva obrázky, ale začneme to ihned zkoumat!

Oficiální prohlášení R*

R* nejdřív k tomu jestli Yetti ve hře je nebo není mlčel. Přiznám se, že když jsem o Yettim četl poprvé myslel jsem si, že si to jen někdo vymyslel, aby bylo o čem kecat v nekonečném čekání na 10.červen. Pak se objevili první fotky, první podvrhy a první úvahy o tom jestli to není všechno pravda. Fámy, ale možná i pravda se šířili fakt nadsvětelnou rychlostí po netu. Dneska o tom snad ví už celá česká fan GTA SA komunita. Udělat si v tom jasno je dost složitý, ale zkusme si udělat takovej průřez vyjádřením "chlapců z R*":

První prohlášení: Existence Yettiho (Big Foota) ve hře je fáma. Někdo pouze ve výpisu objektů ve hře viděl Big Foot, což byl název auta, které jsme kvůli licenci museli změnit a tak celá fáma vznikla.

Druhé prohlášení: Yetti ve hře není.

Třetí prohlášení: Yettiho si budete muset najít sami.

Čtvrté prohlášení: Ne, ve hře Yetti opravdu není !

I přesto, že vznikla řada velmi kvalitních podvrhů je téměř jisté, že Yetti ve hře není ! Naše redakce se sama dotázala společnosti R* zda Yetti existuje a odpověď zněla jasně, "Yetti neexistuje !". Pokud byste přesto chtěl někdo hledat, přinášíme vám zajímavý návod:

Jak najít a vidět Yettiho ?
Vybavení na výpravu
Pokud Yetti existuje, pak vám doporučujeme postupovat k jeho nalezení následujícím způsobem: Spustte si hru, naloadujte si vaše uložení, zadejte chaty AEZAKMI (nikdy nebudete hledaní - což se hodí) a pak ještě UZUMYMW (vybaví vás nějakými užitečnými věcičkami) + doporučujeme infra brýle. Pokud toto máte, sežeňte si fotoaparát (ten naleznete buď ve svém prvním domě v Los Santos - 1. patro) nebo třeba v San Fierru - pojedete směr Airport a na poslední odbočce před letištěm (dá se tam zatočit doprava, směr Fallen Tree) zde naleznete fotoaparát. Na první pohled není skoro vidět, ale když se pořádně rozhlídnete, tak na chodníku u křižovatky jej uvidíte. Pak se taky hodí štítek.

Kde se Yetti nalézá a kdy ?
Toť otázka. Pokud Yetti existuje (, ale je to opravdu nepravděpodobné) můžete ho hledat podle jedné z těchto map YETTI MAPa 1 nebo zkuste YETTI MAPa 2 (předem ale upozoňuji, že druhá mapa nemá zatím žádné foto-potvrzení, proto doporučujeme spíš mapu první) NEBO použijte naši českou mapu záhad - OFICIÁLNÍ ČESKÁ MAPA ZÁHAD !
Až budete tedy rozhodnutí, kam chcete, dojeďte tam nějakým autem, vystupte a čekejte až bude večer (i když Yetti se prý dá vidět i ve dne). Rozhodně nečekejte v autě, protože pokud je k vám Yetti blízko uslyšíte kroky (když budete v autě, motor je přehluší). Pořád se rozhlížejte, může být kdekoliv a buďte připravení. Není zcela jasné jestli je Yetti nesmrtelný nebo ne, ale jistota je jistota.

Vidím Yettiho, co teď ?
a) Vyfotit Yettiho - udělejte, co nejvíc možných fotek + SCREENSHOT, jelikož tam bude vidět čas a poloha Yettiho !!! Screen pořídíte jednoduchým zmáčknutím tlačítka Print Screen (PrtSc) a po vypnutí hry dáte v Malování Ctrl+V a následně obrázek uložíte.
b) Pokud jste spokojení, pak zkuste Yettiho zvyklidovat, ale nezapomeňte Yetti je prý 2krát vyšší než vy a nejspíš i rychlejší než vy. Zkuste tedy radši hned raketomet - těžko říct, jak dlouho budete žít.
c) Pořiďte replay (ManCZE dík za tip), replay se ukládá tlačítkem F2 ! Replay je posledních 30 sekund hry bez zvuku. Následně ho poté můžete přehrát tlačítkem F3.
d) Pokud Yettiho dostanete udělejte další fotky !

Screenshoty & fotky

Pravděpodobnost nemůžeme určit. Zde Yetti vypadá spíše jako vesničan, ale co když...UFO, velmi známá záhada. Na počátku pouze fáma, avšak na konci skutečnost. UFO v San Andreas skutečně existuje, potvrdili to jak hráči, tak R*. Ještě jste UFO v SA neviděli ? Přinášíme Vám ověřený recept:

Kde jinde existuje větší pravděpodobnost, že byste mohli UFO vidět nežli v záhadné oblasti pouště zvané Area 69 (v reálu Area 51). Cítite to napětí ? Něco je ve vzduchu... . Podlíž Area 69 se nalézá nemálo záhadná "UFO hospůdka / UFO bar" (Lil' Probe Inn). Zvědavost každého přemůže, podíváte se dovnitř a vaše (nebo spíš ty CJovi) oči uzří tajemnou mapu.

Tato mapa se nachází ještě v jednom opuštěném domě, konkrétně zde. A teď to nejlepší. Pokud se postavíte na místo některé tečky, která je na mapě, můžete v určitý okamžik vidět UFO. Jako prvnímu se toto podařilo vcelku "omylem" kennymu. Právě díky jeho fotkám se našemu webu padařilo sestavit potřebnou teorii o výskytu, kterou poté potvrdil Shinky (UFO hledal právě podle naší teorie !). Další informace o poloze kennyho naleznete zde.

UFO hospůdka

Asi jedno z nejzajímavějších míst San Andreas. Kromě krásné číšnice nás zaujmoe fascinující sbírka fotek UFO objektů. Fotky UFO jsou pověšeny snad po všech zdech hospůdky/baru. V zadních prostorách (veřejnosti nepřístupné) nalezneme zajímavou mapu, která nám řekne nejen to, kde můžeme vidět UFO, ale něco z historie San Andreas. Můžeme si všimnout "pevného spojení" částí San Fierra a Los Santos, zde se jinak nachází vodní kanál. Buďto stoupli hladiny oceánu nebo byl kanál vybudován uměle. Fotodokumentace »


Area 69

Další záhadný objekt v pouštní oblasti. Jak už jste si jistě všimli, tato armádní základna se nachází přímo v místě tečky na UFO mapě. Jaký přesně to má význam a proč to tak je ví asi nejspíš jen R*. Základna je velmi přísně hlídána, ploty se nedají tak snadno překonat. Naštěstí z mise Black project víme, že do areálu existuje jeden skrytý vchod ze strany. Do interiéru areálu se dá dostat pouze v misi Black project popř. pomocí programu Place Manager. Fotodokumentace »

Bývalý chráněný prostor (by Lobodin)

Před časem jsem narazil na starou celnici a dnes jsem celou záhadu dotáhl do konce. V okolí vojenského letiště jsou celkem 4 celnice. Všechny leží u silnice, a všechny měly stejný úkol. Zkontrolovat každé projíždějící auto, aby neohrozilo chod vojenského letiště. Při pohledu na mapku je vidět že celnice tvoří důmyslné hranice a že prostor tvořil předchůdce areálu 69.

Screenshoty & fotky


Historie

Možná za nespočet trestných činů byl donucen k vyhnanství a mezi lidi chodí jen za bouřky a mlhy kdy ho nikdo nevidí. Zjizvenou tvář má nespíš z toho jak se jeho objeti bránili. (pouze teorie)

Doba výskytu a místo

Podle teorie naší redakce, která sestavila exkluzivní mapu kudy Leatherface prochází, bychom ho měli vidět v pondělí u gejzíru v poušti (tam jak jsou ty mrtvoly v pytlích). Nebo zkuste nějakou zkrvavenou opuštěnou chatku v pátek či neděli (den zjistíte když zmáčknete Tab). Prý musí být mlha a musí pršet. Až budete na určeném místě zvolte zbraň "motorovku". Čekejte cca 2 hodiny herního času tzn. dvě minuty, pak byste měli uslyšet zvuk jiné motorovky. Co uděláte dál je na vás. Doporučujeme se trochu poohlédnout...

Srovnání

Thomas Hewitt

Člověk, který skutečně existoval, říkalo se mu také "kožená tvář". V mládí onemocněl těžkou kožní chorobou a měl po ní trvale znetvořený obličej. Zážitky z dětství na něm nechaly trvalé psychické následky a proto v dospělosti buď umučil k smrti nebo zabil motorovou pilou několik lidí a části jejich tváří si přišíval na obličej. Případ není dodnes došetřen a Hewitt je údajně ještě na živu.

« Jediný skutečný záběr Hewittovi tváře, který pořídili policisté při dokumentaci místa činu, těsně před tím než se na ně Hewitt vyřítil a brutálně je zavraždil.


Texaský masakr motorovou pilou

Podle Hewittova případu byl po třiceti letech natočen horor s názvem Texas Chainsaw Massacre, který popisuje výlet pěti mladých lidí na koncert, kteří se nešťastnou náhodou dostanou k Hewittovým. Film je natočen podle skutečné události.

« Obrázek z filmu Texas Chainsaw Massacre (Radar Pictures 2003)


Pigsy

Postava ze hry Manhunt, kterou vydává také RockStar Games, tudíž by zde mohla být spojitost. Pigsy má prasečí obličej a nohy, je zjizvený, od krve a používá motorovou pilu jako zbraň.

« Fotografie ze San Andreas - Zero RC Shop (jeho figurka je ve výloze.


Leatherface

Podle všech ukazatelů s jedná o Pigsy (leatherface - postava ze hry Manhunt, která je přebraná z filmu Texaský masakr motorovou pilou). Leatherface je nejspíše skrytou reklamou na hru Manhunt. V San Andreas je vrah řidičů a proto vidíme opuštěná auta v lese.V RC Zero prodávají figurky ze hry Manhunt.

« Fotografie ze San Andreas (PS2) - Leatherface s motorovou pilou v lese.
Další spojitosti:

Rozmlácená auta
Záhada půvdoně připisovaná Yettimu či UFO, vysvětlení je však jiné. Za zničená a upoštěná auta v lesích může Leatherface, právě řidiči těchto auto jsou jeho obětmi, které brutálně zabije v odlehlých srubech (znáte ty zakrvácené chatky v lesích) a poté je v pytli odhodí v opuštěné části pouště u Area 69. Pokud někdy uvidíte sjíždět auto ze srázu, pak si buďte jisti, že on (LF) tu někde je...

Pytle s mrtvolami
Po svém ohavném činu, "uklízí" zbitky lidských těl LF do pytlů, které poté vyhazuje do vykopané jámy v poušti. Konkrétně jáma se nachází v "horách" mezi Area 69 a CJovým letištěm.

Kroky v dešti, zvuky motorové pily
V okolí Mount Chiliad padla mlha, začalo hustě pršet... blíží se půlnoc a někde v dáli jsou slyšet kroky a zvuky motorové pily... . Ne není to Yetti (i když jsme si to v počátcích mysleli), kroky jsou zřejmě LF a pokud náhodou někde v okolí uvidíte auto bez řidiče, které sjíždí z kopce, můžete se být stoprocentě jisti, že LF je nablízku...

Lze vůbec Leatherface vidět ?

To je otázka asi nejdůležitější otázka v záhadách SA. Náš tým se však domívá, že LF přímo vidět nelze ! Ovšem to neznamená, že v San Andreas neexistuje. Řekneme-li to obecně, pak LF osoba v SA není, jsou tam však jeho činny (pytle s mrtvolami, rozmlácená auta, zvuky motorové pyli, kroky a možná mnoho dalších...). Je tedy možné, že s LF se nemůžete nikdy "vizuálně" setkat, ale můžete mu být hodně blízko. Všechno však může být i úplně jinak. Zealot (člen našeho týmu) například uvedl zajímavou teorii. Pokud stojíte ve srubu v lese a jste tam ve správný čas a nehýbete se, pak můžete LF slyšet jak k vám dojde ! Nesmíte se však pohnout. Pokud tak učiníte LF zmizí, pokud však setrváte může vás zabít zezadu. Toto není holý nesmysl, podle našich informací se stali již 3 nezávislé, avšak velmi podobné případy.

Screenshoty & fotky

GTA San Andreas Záhady: Screeny týdne

GTA San Andreas Záhady: Obrázek týdne

Letadlová loď - Obrana


GTA San Andreas Záhady: Statistiky

TOPlist


GTA San Andreas Záhady: AnketaIkonky webů

Sekce o GTA SA by CyberGames

Dushmanova stránka o GTA 4.

Stránky o NFSMV

Dushmanova stránka o GTA 4.

Primátorovo fórum

GTA Liberty City Stories

Referáty, hry, zábava a mnoho dalšího internetový časopis o PC hrách


Jistě jej znáte i vy, jezírko se špinavou vodou, ve kterém nežijí žádné ryby. Toto jezírko (nebo chte-li slepé rameno) je odděleno od zbývající vody kameny, které dohromady připomínají lidskou ruku. Proč je voda tak znečištěna ? Existuje několik nejpravděpodobnějších teorií:

Nulový odtok

První teorie je postavena na myšlence slepého ramena tzn. stojatá voda, která nemá kam odtéct. Pokud jste někdy takové slepé rameno viděli, pak víte, že se na povrchu jezírka vytvoří "žabinec" (takový zelený až hnědý povrch) a to způsobuje onu hnědou barvu vody v SA jezírku.

Znečištění z okolích továren

Tato teorie je méně pravděpodobná než ta první i přesto se řadí mezi ty věrohodné a možné. Jde o znečištění jezírka nějakou chemikálií nebo nějakým jiným sajrajtem. Mohlo to přijít ze spodních vod nebo to tam prostě někdo vylil.

Svítící kámen

Na okraji břehu znečištěného jezírka ve flint country se nachází fosforeskující místa (jedná se přesně o 2 místa). Ta místa svítí v důsledku toho že Jezírko se využívá jako skládka z nedaleké továrny, a není vyloučené že mezi zde odhozené chemikálie patří i radioaktivní odpad a jiné fosforečné chemikálie. Navíc se v blízkosti jezírka nachází objekt skladišť z označením „Private property No trepassing“ soukromý majetek vstup zakázán, kde se chemikálie a radioaktivní odpad skladují a posléze vyváží do jezírka.

Studna

Ve vesnici Montgomery můžete najít studnu, ve které měl být údajně radioaktivní odpad, ale ukázalo se že je tam pouze biologický odpad. I když se do studny nedá podívat a v noci fosforeskuje, pádným důkazem nám byl nápis na pletivu „BIOWASTE“. A fosforeskování studny vyzařují biolátky uvnitř studny. Je teorie, že to nějak souvisí s našim znečištěným jezírkem, ale co my víme :)

Screenshoty & fotky

GTA San Andreas Záhady: Screeny týdne

GTA San Andreas Záhady: Obrázek týdne

Letadlová loď - Obrana


GTA San Andreas Záhady: Statistiky

TOPlist


GTA San Andreas Záhady: AnketaIkonky webů

Sekce o GTA SA by CyberGames

Dushmanova stránka o GTA 4.

Stránky o NFSMV

Dushmanova stránka o GTA 4.

Primátorovo fórum

GTA Liberty City Stories

Referáty, hry, zábava a mnoho dalšího internetový časopis o PC hráchVzpomínáte ? GTA III, první ze série "3D rozměrných" GTA. Když se vydala GTA San Andreas, vznikli spekulace zda-li se nedá dostat do Liberty city, konkrétně v jedné misi se odehrává scéna s CJ v Liberty City. Po objevení Matrixu, byla záhada vyřešena. Liberty city opravdu GTA SA exsituje, je zde však naprogramováno pouze pro jednu (již zmiňovanou) misi a jde pouze o prostředí pro "úvodní" animaci.

Do Liberty city se dá dostat pouze jedním známým způsobem, je jím vchod do Matrixu - Ganton Gym. Nemá cenu zde textově popisovat jak na věc, lepší návod vám přinese toto video - zde.

Screenshoty & fotky
Co je Matrix v SA ?

Matrix je chyba hry, která nastane pokud se dostanete do nějaké budovy, lépe řečeno interiéru nějakého objektu (většinou za pomocí žluté šipky) a potom z tohoto interiéru dostanete ven, jiným vchodem. Ten, kdo v Matrixu ještě nebyl nebo neví o co se jedná mi teď asi moc nerozumí, pokusím se to tedy vysvětlit na příkladu asi nejznámějšího vstupu do Matrixu - Ganton Gym (posilovna poblíž CJ prvního domu). Dovnitř se většinou dostanete pomocí žluté šipky - říkejme tomu oficiální vchod. Když jste vevnitř hra nepotřebuje mít nahranou celou mapu, ale stačí mít nahraný jen interiér té dané budovy (objektu) tzn. v našem případě Ganton Gym. No a když výjdete na ulici oficiálním vchodem, tak je naprogramováno nahrávání textur okolní krajiny. Pokud tedy půjdete vchodem oficiálním je vše v pořádku, ale co když použijete vchod neoficiální (mimo žluté šipky) ? Takovéto východy nemají naprogramováno nahrávání textur a tak se ven dostanete, ale uvidíte nebo spíš nic neuvidíte. Teď vás určitě napadá spousta otázek: "Proč jsou někteří lidé a objekty v Matrixu vidět ?", "Proč programátoři takovéhle vchody vytvářeli ?", "Co s tím má společné Liberty city ?" a další. Ti kdo se opravdu dobře zamyslí a taky, že zamysleli mi dokonce psali otázky "A co v Multiplayeru, uvidí se hráči když jeden bude v matrixu a druhý v reálu ?" - přiznám se, že nevím a myslím, že by se vidět mohli (to je však moje doměnka). Pokud tedy chcete o Matrixu vědět další informace, pak uričtě čtěte dál.

Protože ale video vydá za milion slov, podívejte se na něj dokonce ve třech kvalitách (děkuji: Ken Rosenberg)

Video 001 16,5 MB
Video 002 10,1 MB
Video 003 7,56 MB

Kolik je Matrixů a kolik vchodů do nich ?

Před objevením toho, že při vstupu do Matrixu se nenačítají textury jsme mysleli, že Matrixy existují 3. To však padlo a dnes můžeme s jistou říct, že Matrix je jen jeden, ale mění svoji podobu a to podle toho jakým se do něj dostanete vchodem. Takže když půjdete přes Ganton Gym uvidíte jiné objekty a oblohu než když půjdete přes Caligulas Palace.

Záhady v záhadě aneb zajímavosti z Matrixu

Zdá se vám to neuvěřitelné ? Ale je to tak ! I v Matrixu můžeme nalézt podivuhodné jevy a zajímavosti, které by tam být neměli. Když opomineme záhadu s tím proč jsou některé budovy vidět i když by nemělo být vidět vůbec nic, tak jsou v Matrixu věci, které by nás měli zajímat. Tak zaprvé je to ta žlutá záře, která se v Matrixu objevuje. Po malém zamyšlení je zcela jasné, že jde o záři ze slunce, které vychází/zapadá. Druhá záhada s názvem Liberty city. Ani tak nejde o to, že tam je resp. proč tam je, ale jde o to proč se z Matrixu do LC dostaneme, ale z běžného SA nikoliv. Červená šipka, určitě taky zajímavý úkaz, v určitých místech váš ukazatel na "mini mapce vlevo na obrazovce" změní barvu z bílé na červenou a slyšíte podivné zvuky - jako dech.

Ganton Gym
Asi nejznámější vchod. Přes tento vchod se dá dostat do Liberty city, v Matrixu jsou lidé, části některých budov. Obloha je celá černá, pohyb doporučujeme s Jetpackem.San Fierro
Tento vchod zatím není moc prozkoumaný. (Pozn. je tam kam míří raketomet z druhého screenshotu)

 


Caligulas Palace
Díky dRevnikovi je známý i tento vchod. Jeho emaily jsou asi nejlepší - je tam prostě všechno :)
Narazil jsem na takovou drobnou záhadu... no záhadu, spíš zajímavost: Neměl jsem ještě otevřený Las Venturas a okolí, ale s cheatem na létající auta jsem si tam udělal malej výlet. Prošel jsem pár casin a nakonec jsem zavítal do Caligula's Palace. Přes "vrátnici" u vchodu (vevnitř) se dá dostat dolů do sklepních prostor Cal.Palace. (Asi se tam odehráva i nějaká mise, nevim, ještě jsem tam nebyl, jsou tam asi nějaký trezory) Ve velký sklepní místnosti je díra ve zdi (jako od ventilace) do který se dá bez problémů vlízt. Když tam vejdeš, propadneš se do podivnýho "bezprostoru". Okolí mizí, všude kolem je jen černo-bílý gradient. Padal jsem dost dlouho (cca minutu), cheatem jsem si nahodil padák, a přistál jsem v podivným světě. místo horizontu gradien, chodilo tam pár lidí a hlavně - stál tam jeřáb! Udělal jsem pár fotek. viz příloha. P.S.: Když jsem do tý díry ve sklepě CP vlez poprvé, nic se nestalo (kromě toho, že jsem viděl skrz podlahu do místností nahoru) tahže to asi nefunguje pokaždý.

dRevnik pak ještě Matrix prohledával a napsal mi další důležité informace:

Udělal sem takovou malou "Expedici Matrix Las Venturas" :o) a zjistil jsem následující:

- To, co jsem nazýval jako "vrátnice" v Caligulas Palace je ve skutečnosti "Bank&Change" a není to blízko vchodu do CP, takže to plís oprav, ať v tom není zmatek.
- Sklep se vstupem do "Matrixu" není úplně dole (tam jsou jen ty trezory). Je to ten sklep se spoustou trubek, kde jsou v rohu opřený rozbitý hrací automaty.
- Matrix Las Venturas se skutečně nachází POD modelem Caligulas Palace, otázkou ovšem je, kde se nachází on, je dost dobře možné, že je i nad LV.

V Matrixu LV se nachází:
- Velké množství různých lidí (obyvatelé LV), z výšky se zdá, že chodí v zástupech.
- Magnetický jeřáb (je možné ho normálně ovládat)
- Sniperka (ve vzduchu, asi ve výšce jeřábu)
- Podkova
- Povrch je členitý (tedy není rovný) ale neviditelný.
- Skokem z jeřábu se lze zcela běžně zabít.
- Světelné podmínky se mění podle místa, ze kterého prostor sledujete (horizont gradientu, kde bílá "obloha" přechází do černé "země" je vždy ve výšce vašich očí, takže čím výš jste, tím větší je dole tma.
- V určitý čas se v Matrixu LV zjevuje podivná záhadná žluto-zelená záře (viz foto), je vidět za jeřábem. Tahle záře se zjevuje i na jiném místě (pod letištěm) a je na zemi, takže lidi po ní chodí.
- Cheatem si lze nahodit Jetpack, ale ne vykouzlit třeba Rhino nebo Huntera atp.
- Pod halou letiště LV je vstup k automatu na letenky, když si koupíte letenku, (nebo spíš neuvidíte) uvidíte animaci jak neviditelné letadlo letí skrz Matrix. Zajímavé je, že vás nikam nedoveze a po skončení animace budete zase tam kde jste byli.
- Nedaleko od Ticket Machine je další podkova.
- Je tam voda! Opět nedaleko letiště.
- I když země není vidět, je slyšet, že běháte po různém povrchu (silnice, tráva písek)

To je asi tak všechno, co jsem tam zjistil..Poušťní Matrix
Tento vchod se nachází v poušti u Las Venturas (thx Ján Tahotný).
(tommy) Zavítal jsem do pouštního MATRIXU, který se nachází v jižní části Las Venturas. Jak se na dané místo dostanete? Podívejte se zde níže na obrázky vstupu do MATRIXU. Když se dostanete do MATRIXU, pohybujte se pomocí JECKPADU, který získáte cheatem ROCKETMAN anebo ho najdete na vašem opuštěném letišti po misi BLACK PROJECT. Pokud vás už MATRIX nebaví a chtěli byste z něj ven, tak akorát si vyberte místo kde se chcete objevit a klesejte stále dolů, až do okamžiku než se objevíte na místě pod kterým jste klesali. Co se mi ale na MATRIXU líbilo nejvíce, byl VODNÍ MATRIX.Dostanete se do něj jednoduše. Vlezte do MATRIXU a dolet´te až na místo, kde se nachází voda. Potom uvidíte mořskou krajinu ze spodu, můžete střílet netopíte se a vše nádherně vidíte. Jedinou nevýhodou je, že na některých místech vám ve výhledu brání kameny…


Tunel San Fierro
Na screenech je zakroužkována cesta do Matrixu. fotodokumentace

 

Sfinga
(Lol) Je to naprosto jednoduché, pouze přistaňte na levé noze sfingy a seskočte do prostoru mezi její nohou a tělem, sneste se co nejníže a poté postupujte do míst kde se místo zužuje (noha je čím dál tím blíže tělu) poté se propadnete do sfingy, do volného matrixu se dostanete tím že poletíte směrem k pyramidě a až uvidíte volnou oblohu, leťte směrem k ní, no a jste v matrixu, hodně štestí!

Neznámý matrix
Máme pouze obrázky...

Matrix u policie
Pouze lokace. Matrix zkoumáme

Vodní matrix
(Shirr) Nejdříve bych vás asi navedl ke vstupu do matrixu. Začněte Na mostě Gant Bridge otočte se směrem k Los Santos a dejte si cheat ROCKETMAN . Vydejte se po své levici do moře. Cestou uvidíte velkou nákladní loď a pak po své pravici i přístav. V přístavu uvidíte zakotvenou ponorku, dejte si cheat CVWKXAM a potopte se pod ni. Když se natočíte směrem dolů uvidíte šedý trojúhelník na dně vody, vplavte do něj. Nyní se nacházíte ve Vodním Matrixu. Pokud jste nepoužili cheat CVWKXAM tak se utopíte! V matrixu je to jak ve vodě máte omezený kyslík (tedy pokud máte cheat tak ne). Můžete se pohybovat pod vodní bariérou a vše nádherně vidíte zespoda. Tento způsob matrixu můžete využít na zkoumání podmořských jevů, protože i kameny vidíte zespoda. Ale pozor, když už jednou do matrixu vplavete tak už nevyplavete. Pohybujete se pouze pod mořskou bariérou, na souš nemůžete. Tento matrix se jako všechny ostatní jeví jako grafická chyba. Všimněte si, že matrix se vždy nachází v nějakých ohybech a kruzích. Nebo je tam úmyslně? To ví jenom R*!

Matrix v Caligula Casino
Ahoj. Našel jsem další vstup do matrixu v Culiga´s casino.Je to větrací šachta stačí k ní přijí skrčit se a jít dál a dostanete se do matrixu. Čau Honza677

GTA San Andreas Záhady: Screeny týdne

GTA San Andreas Záhady: Obrázek týdne

Letadlová loď - Obrana


GTA San Andreas Záhady: Statistiky

TOPlist


GTA San Andreas Záhady: AnketaIkonky webů

Sekce o GTA SA by CyberGames

Dushmanova stránka o GTA 4.

Stránky o NFSMV

Dushmanova stránka o GTA 4.

Primátorovo fórum

GTA Liberty City Stories

Referáty, hry, zábava a mnoho dalšího internetový časopis o PC hráchŽádné komentáře
 
Created by xsound Helpers - medal

ŽIADEN DOWNLOAD SA NENACHÁDZA NA TEJTO STRÁNKE