MP3, HRY NA STIANUTIE, JAVA HRY, RECENZIE a oveľa viac...

Nick: Heslo:
Registrácia

Navody na hry

Battlefield 2

Všichni jistě znáte hru Battlefield. Já vám v tomhle návodu poíšu všechny single mise v druhém díle této převážně multiplayerové hry.

Na každé mapě můžete hrát až se šestnácti boty (dost málo:-( a navíc s moderními zbraněmi, které se používají dnes.

1) Dalian Plant


Uprostřed mapy je elektrárna a okolo ní oba dva týmy. Mapa je dobrá spíše pro tanky a pěchotu, protože je velice přehledná. Na druhé straně není moc dobrá pro horší snipery, protože koho vidíte vy, ten vidí i vás.


USA


Americký tábor je jen kousek od toho čínského, proto se co nejdřív dostaňte k jednomu z neutrálních bodů. Ten druhý s největší pravděpodobností získá nepřítel, tak se nelekejte. Nezbývá tedy nic, než zkusit frontální útok, nebo nepřítele oběhnout zezadu.


Čína


Asiaté začínají uvnitř jaderné elektrárny, proto trvá o chvílí déle, než se dostanou na bojiště. Na druhou stranu mají lepší krytí uvnitř elektrárny a při útoku mohou používat zdi budov, jako částečné krytí proti nepříteli.


2) Daguing oilfields


Uprostřed mapy je jediná pozice, která se dá získat. Na ní jsou umístěny kulomety, které kryjí každou přístupovou cestu a také protiletadlové střely na střeše, musíte sem ale vylézt po žebříku. Na mapě je dobré použít tanky, vrtulníky, popřípadě rychlé buginy pro přesun.


USA


Nemusíte se ničeho bát, protože to k neutrálnímu bodu máte blíž než nepřítel. Zakopejte se tam a odrazte první vlnu, jen pozor na nepříjemný vrtulník. Až bude hotovo, tak útočte na čínské pozice na kopci. Je to malá vesnice, kde jsou domy a v nich se dá krýt, proto malá jedntoka může způsobit slušné škody.


Čína


Než se rozkoukáte, Amíci už mají základnu, ale nezoufejte. Můžete se k ní dostat lesem a pak se dát doleva a vlézt tak dovnitř postranním vchodem, který hlídá málokdo, nebo získat přímo mateřkou základnu nepřítele. V tomto případě ovšem musíte mít podporu alespoň obrněného vozidla.


3) Dragon Valley


Přehrada a blízká vodní elektrárna umožňují čínským jednotkám poměrně vysokou možnost krytí. Američané ovšem disponují rychlými buginami, které jsou v případě dobré týmové spolupráce na místě dříve, než nepřítel.


USA


Jak jsem napsal již v úvodu, rychlý útok a následné udržení pozic může být rozhodujícím faktorem bitvy. Pokud vydržíte, než přijedou kámoši s obrněnci, neměl by být problém vyhrát.


Čína


Na pozice se prozatím vykašlete a postupujte s jednotkou k jedné z nich. Po jejím získání rozbijte mateřskou základnu Američanů, ti se nestihnou orientovat a hra je vaše.


4) FuShe Pass


Čínský těžební komplex se stal dalším cílem útoku amerických jednotek. Nas celé mapě je jen jediná pozice, kterou lze získat, proto nemá cenu vymýšlet nějaké skvělé akce.


USA


Sanžte se co nejrychleji dostat na pozici a udržet ji. Můžete se také pokusit objet mapu a zabrat nepřátelskou základnu, ale zřejmě to nevyjde. Doufejte, že máte lepší tým a zvítězíte.


Čína


V podstatě platí stejná technika jako u Američanů - dobýt a udržet.


5) Gulf of Oman


První mise, kde bojujete s arabskou federací ať už na její straně, nebo na té druhé. Na mapě jsou dva body, které lze získat a každý je blíže jednomu nepříteli, proto boj zřejmě skončí uprostřed - na kolejích.


USA


Samozřejmě se vydejte na bližší bod, který získejte a pak postupujte k nepříteli. Je zde vlak, za kterým se můžete dost dobře krýt, jen pozor na nohy. Pak postupujte buď skrz rozbořenou zeď doleva k hlavní základně, nebo doprava k té druhé.


MEC


Arabové se stejně jako Amíci soustředí na záklanu blíže k nim. Vlaku jako krytí moc využít nemůžete, protože je dost daleko. Není na škodu ale vlézt na střechu jednoho z domů a podpořit spojenecký útok.


6) Operation Clean Sweep


Američané připravují invazi na ostrov, kde vládnou jednotkoty MECu. Jedniá cesta vede přes moře a tu arabové nestíhají bránit.


USA


Nasedněte do člunu nebo vrtulníku a rychle leťte zabrat první pozici. Nepřítel se takovému útoku nemá šanci ubránit. Pak posutpujte ostrovem k dalším bodům a vytlačte tak nepřítele.


MEC


První bod nemá cenu vůbec bránit, protože nepřítel má jasnou převahu. Na druhém můžete postavit obranu, ale i ta po chvíli padne, proto se stáhněte k poslední základně, kde zadržte nepřítele.


7) Sharqi Peninsula


Rozbořené sídliště dává prostor malým organizovaným skupinkám pro rachlý a efektivní útok, proto se nebojte takové miniakce podniknout. Tank bez podpory pěchoty nemá v uličkách nejmenší šanci.


USA


Začínáte se třemi pozicemi, proto se co nejrychleji dostaňte do té, která je blíže nepříteli a vlezte do horního ptra rozestavěné budovy. Odsud máte možnost odrazit většinu útoků a pokud vám někdo bude krýt schody, nepřítel se sem nemá šanci dostat.


MEC


Čas vás tlačí, proto co nejrychleji zaberte jednu z pozic, nejlépe hned tu první. Nepřítel zde ale má doboru obranu, kterou není lehké prorazit. Můžete ale také vejít do domu vlevo od kontrolního bodu a přeskočit na ten druhý, kde je vlajka. Použití tanku je holý nesmysl.


8) Songhua Stalemate


Boj se nyní přenesl ke korytu jedné z největších řek v Číně. Na obou březích čekají jednotky na svůj rozkaz k útoku a zničení nepřítele.


USA


Je úplně jedno, který ze dvou bodů se rozhodnete získat, protože se stejně bude válčit jen o ně. Pokud ale chcete překvapit, zkuste zabrat nepřátelskou základnu a ukořistit tak body do tabulky.


Čína


Paltí naprosto stejná taktika - zabrat a přežít nápor nepřítele uprostřed mapy.


9) Strike at Karkand


Jeden z průmyslových přístavů MECu je trnem v oku amerických sil, které tak nemohou kontrolovat vývoz ropy a jiného materiálu ze země.


USA


Začínáte s jedninou základnou, tak postupujte do města k prvnímu bodu. Zde se braňte, a pak postupujte dál. Můžete použít budovy a odstřelovat nepřítele odsud, nabo ho oběhnout zleva a zaútočit tak na poslední nepřátelskou základnu.


MEC


Linie kulometů vám bude nápomocná k odražení nepřítele nebo alespoň jeho zpomalení v první vlně. Je dobré použít vojáky speciálních jednotek, který se svým malým samopalem způsobí na blízko velké škody a navíc dokáže umístit plastickou trhavinu C4 na tank, který v ulicích nemá přehled.


10) Zatar Wetlands


Bažinatá oblast a jeden ostrov s kontolním bodem skýtají mlžonost pro malou údernou jednotku s rychlým autem pro překvapivý úder. Ani tanky a ostatní technika se v přehledné oblasti neztratí.


USA


Co nejrychleji naskočte do nějakého vozu a zmocněte se postavení na ostrově. To braňte po celou dobu hry proti nepříteli. Můžete samozřejmě zaútočit, ale nejspíš je to sebevražedná akce. Dejte pozor na šílence, kteří vám pojednou do zad a kulometem způsobí nemalé škody.


MEC


viz USA


KONEC.


Žádné komentáře
 
Created by xsound Helpers - medal

ŽIADEN DOWNLOAD SA NENACHÁDZA NA TEJTO STRÁNKE